Açılış organizasyonları

Mağaza Açılış Organizasyonu

AÇILIŞ ORGANİZASYONU

Mazağaza açılışları yatırımcılar için önemlidir. Mağaza açılışı için belirli bir sermaye harcanması gerekmektedir. Ancak yeni açılan bir mağazayı hedef kitlenize göstermeniz de çok önemlidir. Ülkemizde yeni bir mağaza açıldığında gerekli süslemeler ve showların yapıldığında iyi bir başlangıç olmaktadır. Halkımız açılışlara büyük rağbet göstermektedir.

Ülkemizde müşteriler genellikle sadıktır. Ayak alışkanlığı tabiri de buradan gelmektedir. işte bu sadık müşteriyi elde etmek için iyi bir açılış organizasyonuna ihtiyacınız var. Açılış organizasyonunun iyi olması çok yaratıcı farklı fikirlere ihtiyacı olduğu anlamına gelmemektedir. Klasik açılış organizasyonları süslemelerinin yanında mağazanıza özel yaratıcı fikirler de yer alabilir.

Mağaza Açılış Organizasyonlarında Balon Süslemeleri

Mağaza açılış organizasyonlarında balon süslemeleri ve açılış süsleme tabiri caizse şarttır. Bunun bir çok nedeni vardır bu nedenlerden ilki balon süslemesi demek açılış organizasyonu demektir. Halkın kafasında bu biçimde yer edinmiştir. Bu da sizin yeniliğinize  mühit tarafından bir ilgi demektir.

İkinci durum ise balon süslemeleri büyük alan kaplayan ve maaliyeti çok fazla olmayan bir açılış organizasyonu tipidir. Yani bir balon süslemesi yapıldığında o sokağın her yerinden bu süsleme görünecek ve bir ilgi yaratacaktır. Balon süslemenizin renkleri firmamız tarafından ayarlanmakta ve balon süslemesi gösterişli bir şekle getirilecektir.

balon süslemelerinin yanında isteğinize göre uçan balonlar ilede bazı gösteriler yapılabilir. Uçan balonlar daha maaliyetli olmalarına rağmen insanlar özellikle çocuklar tarafından çok daha fazla ilgi görmektedirler.

 

Mağaza Açılış Oranizasyonlarında Palyaço Kiralama

mağaza açılış organizasyonu için balon süslemesini yaptınız. İnsanlar da gerçekten de açılışın farkına vardılar. Bir kısmı ilgilendi ve içeri girip bir bakayım dedi bir kısmı is çekinen işte bu alanda palyaçolar devreye giriyor mağazanızın önünde bekleyen palyaçolar çevreden geçen halka çeşitli şakalar ve sempatik oyunlar yapacaktır. Bu oyunlar sayesinde mağaza açılış organizasyonunuza daha büyük bir ilgi olacak o anda ziyaret için mağazaya giren sayısında bir artış olacaktır.

Diğer bir seçenek ise palyaçoların dağıttığı broşürlerdir. Bu broşürlerde açılışınıza özel kampanyalar yer almaktadır. Kampanya broşürleri ele atılacak veya cebe koyulacak eve gidildiğinde ise çıkarılıp bir göz atılacaktır. Eğer işe yarar birşeyler varsa gerektiğinde yeni ziyaretçileri kapmışsınız demektir.

 

Mağaza Açılış Organizasyonlarında Müzik Sistemi

İstanbul daki açılış organiazsyonlarında sıkça kullanılan yöntemlerden biri de müzik çalmaktır. Müzik çevreden geçenlerin ilgisini kısa sürede çekmektedir. Hemde sizin yatırımınızın ciddiyetini göstermektedir. Mağaza açılış organizasyonları için müzik sistemi çalışmaları yapmaktayız.

 

Ajansımız bugüne kadar İstanbul’da ilçe ve semtlerinde istanbulun çevre illerinde bir çok açılış organizasyonunu hakkıyla yerine getirmiştir. Her gün de yeni çalışmalar yapmaktadır. Kötü süprizlerle karşı karşıya kalmamak için bizi arayın.

Açılış organizasyonları

Açılış organizasyonları

 

Açılış Organizasyonu Fiyatları

 işyeri açılış organizasyonu

İstanbul açılış organizasyonu

Posted in Genel and tagged , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir