İşyeri
Açılışı
Mağaza
 Açılışı
Satis
Destek
Anasayfa
Market
Açılışı
İletişim
Hakkımızda
Slide 7
Slide 7
Slide 7
Slide 7
Slide 7
Slide 7
Example Frame

İşyeri Açılış

işyeri açılışmarka ajansı

Günümüzde işyeri açmak ve bu açılan işyerini ayakta tutmak hiç kolay olmadığı gibi bu işyerinin ayakta kalabilmesi için bir takım koşulların yerine getirilmesi gerekmektedir.İşyeri açılış reklamlarınız bu bağlamda büyük önem teşkil etmektedir.Reklamınız ne kadar uzun süreli devam ederse tanınmışlığınız bu süre uzunluğuna oranla kalıcı olacaktır.Yeni işyeri açmak kendinizi ve ürünlerinizi sil baştan tekrar ve tekrar tanıtmak durumunda kalmak zor olacağı için kampanyalarınız ara ara farklı konseptler gölgesinde devam etmelidir.Açılışını yapacağınız yeni işyeri için açılış davetiyesi önemlidir. Açılış davetiyeleri üzerinde ürünleriniz hakkında bilgi vermek abartılı olacağı için bunun yerine yapmakta olduğunuz kampanya hakkında kısa bilgiler verebilir ve bunun yanı sıra yapılacak olan etkinlikler ve aktiviteler hakkında bilgilendirmeler de bulunabilirsiniz.
 
İşyeri açılış davetiyesi kadar önemli olan bir diğer konu ise işyeri dekorasyonudur ki bu dekorasyonu da ürün temalı yapmak durumundasınız.İşyeri dekorasyonları için artık satışa sunulacak markaların dekorasyon hizmetleri bulunmaktadır bu sebeple eğer marka sahibi siz değil de farklı markaları satışa sunuyor iseniz bu konuda satışa sunduğunuz markaların yetkililerinden yardım talep edebilirsiniz.Bu organizasyonlar bir çok market de tek marka adına eş zamanlı yürütülmekte olduğu gibi yasal kordinasyon eksiksiz tamamlanmalıdır.Onlarca kişiyi aynı anda göreve başlatıyor ve aynı zaman diliminde farklı noktalarda tanıtım yaptırıyorsanız eğer organizasyon kabiliyeti ve insan ilişkileri konusunda başarılı süpervizörlere sahip olmanız gerekmektedir.
 
Hayır satılan ürününün marka sahibi siz iseniz bu dekorasyon hizmetini bizim gibi marka ajanslarından almanız mümkündür.Yeni bir marka için sıfırdan işyeri dekorasyonu yapmayı şöyle özetleyebiliriz ki marka ajansı olarak kurumlara ve girişimcilere hizmet vermekte olan ajans hokkabazlar markanız ve bu markayı temsil eden ürünleriniz ile ilgili ayrı ayrı stand tasarımları yapacak ve bu standları işyerlerinizde yapılması gereken dekorasyon çalışmaları için kullanacaktır.Özetle yeni işyeri açarken bir markayı veya yeni bir ürünü piyasaya kabul ettirme çalışmalarınızda reklam bazlı çalışmalar yapan ajansımız Hokkabazlar, açılış organizasyonları, işyeri dekorasyonu, marka ve ürüne yönelik stand tasarımları konusunda yanınızda olmaktan memnuniyet duymaktadır.
 
Üretim ve tüketim her sektör için en gerekli şeydir. Ekonominin canlanması için gerekli dinamikler bunlardır. Bunun için yeni yerler açılması ve sektörün hareketlenmesi gerekir. Ancak bu açılan yerlerin doğru tanıtımlar ve açılışlar ile hizmete girmesi gerekir. Aksi halde fark edilemez ve sıradanlaşırlar. Biz, organizasyon şirketi olarak size bu farklılığın kapılarını açıyoruz. Fark edilmeniz için farklı ve yaratıcı açılış organizasyonları gerçekleştiriyoruz. İşyeri açılışı ile fark yaratmanızı sağlayacağız. Tüm detayları ve tüm ayrıntıları düşünüp bir organizasyon şeması içinde size sunum yapıyoruz. Açılış davetiyesi, işyeri dekorasyonu, açılış süsleme gibi konularda en başarılı örnekleri sunuyoruz.


Düğün organizasyonuDoğum günü organizasyonuSünnet organizasyonuKonu Etiketleri
açılış davetiyesi, isyeri acilis, işyeri açılış davetiyesi, iş yeri açmak, yeni işyeri açmak, işyeri dekorasyon, marka ajansları, marka ajansı,
  • Anasayfa
  • Açılış Töreni
  • İş Yeri Açılış
  • Mağaza Açılış
  • Market Açılış
  • Hakkımızda
  • İletişim