İş yeri açılış organizasyonu

İşyeri Açılış Organizasyonu

Günümüzde işyeri açmak ve bu açılan iş yerini ayakta tutmak hiç kolay olmadığı gibi bu iş yerinin ayakta kalabilmesi için bir takım koşulların yerine getirilmesi gerekmektedir.İş yeri açılış reklamlarınız bu bağlamda büyük önem teşkil etmektedir.Reklamınız ne kadar uzun süreli devam ederse tanınmış lığınız bu süre uzunluğuna oranla kalıcı olacaktır.Yeni iş yeri açmak kendinizi ve ürünlerinizi sil baştan tekrar ve tekrar tanıtmak durumunda kalmak zor olacağı için kampanyalarınız ara ara farklı konseptler gölgesinde devam etmelidir. Hele ki İstanbul açılış organizasyonu böyle büyük bir şehir  için daha düzenli reklamlar gölgesinde yapılmalıdır. Açılışını yapacağınız yeni işyeri için açılış davetiyesi önemlidir. Açılış davetiyeleri üzerinde ürünleriniz hakkında bilgi vermek abartılı olacağı için bunun yerine yapmakta olduğunuz kampanya hakkında kısa bilgiler verebilir ve bunun yanı sıra yapılacak olan etkinlikler ve aktiviteler hakkında bilgilendirmeler de bulunabilirsiniz. İşyeri açılış davetiyesi kadar önemli olan bir diğer konu ise işyeri dekorasyonudur ki bu dekorasyonu da ürün temalı yapmak durumundasınız.İşyeri dekorasyonları için artık satışa sunulacak markaların dekorasyon hizmetleri bulunmaktadır bu sebeple eğer marka sahibi siz değil de farklı markaları satışa sunuyor iseniz bu konuda satışa sunduğunuz markaların yetkililerinden yardım talep edebilirsiniz.Bu organizasyonlar bir çok market de tek marka adına eş zamanlı yürütülmekte olduğu gibi yasal kordinasyon eksiksiz tamamlanmalıdır.Onlarca kişiyi aynı anda göreve başlatıyor ve aynı zaman diliminde farklı noktalarda tanıtım yaptırıyorsanız eğer organizasyon kabiliyeti ve insan ilişkileri konusunda başarılı süpervizörlere sahip olmanız gerekmektedir.

Açılış organizasyonu fiyatları

Hayır satılan ürününün marka sahibi siz iseniz bu dekorasyon hizmetini bizim gibi marka ajanslarından almanız mümkündür.Yeni bir marka için sıfırdan işyeri dekorasyonu yapmayı şöyle özetleyebiliriz ki marka ajansı olarak kurumlara ve girişimcilere hizmet vermekte olan ajans hokkabazlar markanız ve bu markayı temsil eden ürünleriniz ile ilgili ayrı ayrı stand tasarımları yapacak ve bu standları işyerlerinizde yapılması gereken dekorasyon çalışmaları için kullanacaktır.Özetle yeni işyeri açarken bir markayı veya yeni bir ürünü piyasaya kabul ettirme çalışmalarınızda reklam bazlı çalışmalar yapan ajansımız Hokkabazlar, açılış organizasyonları, iş yeri dekorasyonu, marka ve ürüne yönelik stand tasarımları konusunda yanınızda olmaktan memnuniyet duymaktadır.Üretim ve tüketim her sektör için en gerekli şeydir. Ekonominin canlanması için gerekli dinamikler bunlardır. Bunun için yeni yerler açılması ve sektörün hareketlenmesi gerekir. Ancak bu açılan yerlerin doğru tanıtımlar ve açılışlar ile hizmete girmesi gerekir. Aksi halde fark edilemez ve sıradanlaşırlar. Biz, organizasyon şirketi olarak size bu farklılığın kapılarını açıyoruz. Fark edilmeniz için farklı ve yaratıcı açılış organizasyonları gerçekleştiriyoruz. İşyeri açılışı ile fark yaratmanızı sağlayacağız. Tüm detayları ve tüm ayrıntıları düşünüp bir organizasyon şeması içinde size sunum yapıyoruz. Açılış davetiyesi, işyeri dekorasyonu, açılış süsleme gibi konularda en başarılı örnekleri sunuyoruz.
Tüm organizasyon işlerini markanızın doğası ile bütünleştirip o şekilde tasarlıyoruz. Mesela işyeri açılış davetiyesi tasarlarken markanınız rengi, logosu ile uyumlu çalışmalar hazırlıyoruz. Yeni işyeri açmak için gereken her organizasyon işini sizin yerinize düşünüyoruz. Siz sadece ufak dokunuşlar ile hiç yorulmadan ortaya çıkan işi izliyorsunuz. Tüm bunların gerçekleşmesi alanında marka ajansları ile çalışmak gerekir. Biz, size bunu vaat ediyoruz. Hiç bir sorun yaşamadan, hiçbir aksilik ile karşılaşmadan, hiçbir yanılgıya düşmeden işyeri açılış organizasyonunuzu gerçekleştiriyoruz. İş yeri açmak kolay değil ve bunu çok iyi biliyoruz. Bunu bildiğimiz için işlerinizi kolaylaştıracak çözümler sunuyoruz. Bir organizasyon şirketi marka ajansı olarak, sizin bir marka haline gelmeniz, bir markaya dönüşmeniz için tüm desteğimizi veriyoruz. Siz sadece isteyin. Açılışınızı olağanüstü ve görkemli bir şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız bize güvenmeniz yeterli. Açılış süsleme, ses ve ışık sistemleri, kokteyl için catering hizmetleri gibi organizasyon işlerinin tamamını bize barkın ve siz yeni açacak olduğunuz işyerinin hayallerini kurun.Koordinasyon ve organizasyon işlerini bize bırakın.

 

İş yeri açılış organizasyonu

İş yeri açılış organizasyonu

açılış süsleme

mağaza açılış organizasyonu

Posted in Genel and tagged , .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir